X文..看不懂..

[复制链接]
查看: 1334   回复: 5
发表于 2006-9-19 12:47:43 | 显示全部楼层 |阅读模式
Mot me pa naprimer to, da kvazi pionirji bloganja v deželi podalpski, ki so (bili) koncentrirani pod imenom ROZINA prodajo svojo dušo kljub Manifestu, ki ga na prej omenjeni strani objavijo, se z njim ponašajo in navzven kažejo svojo samostojnost.
虾米意思啊?:mad:
发表于 2006-9-19 13:09:06 | 显示全部楼层
Kljub temu, da se z vsemi štirimi, pardon petimi upiram, si ne morem kej, da se nebi spotaknu ob temo z imenom Blogos. Stvar baje sploh še ni čiz zalaufala, pa o njej govori že vsa slovenska blogerska scena. Eni projekt podpirajo, eni pač ne. Men je načeloma useen.Mot me pa naprimer to, da kvazi pionirji bloganja v deželi podalpski, ki so (bili) koncentrirani pod imenom ROZINA prodajo svojo dušo kljub Manifestu, ki ga na prej omenjeni strani objavijo, se z njim ponašajo in navzven kažejo svojo samostojnost. Sej usi dobr vemo, da je predaja (beri prodaja) zrasla na zelniku dveh osebkov njihovega klana. Enega ne morem, drugega berem redno in mi je kul. Škoda mi je Mojce. Ona ma bistre misli in kolumnistično žilico. Ne vem, a je prestop ostalih vidnejših blogerjev pri nas posledica dogovora ali le posledica dogajanja na sceni.

要联系上下文X文..看不懂..:
回复 支持 反对

使用道具 举报

 楼主| 发表于 2006-9-20 10:34:26 | 显示全部楼层
:mad:成人站真不好做..看不懂..
回复 支持 反对

使用道具 举报

发表于 2006-9-20 13:39:29 | 显示全部楼层
偶也不知道这是哪国语言X文..看不懂..
回复 支持 反对

使用道具 举报

 楼主| 发表于 2006-9-21 13:43:27 | 显示全部楼层
我找成人feed找过去的..X文..看不懂..
回复 支持 反对

使用道具 举报

发表于 2006-9-21 14:46:46 | 显示全部楼层
可以找GG帮忙X文..看不懂..:
回复 支持 反对

使用道具 举报

您需要登录后才可以回帖 登录 | 立即注册

本版积分规则